Ból zęba potrafi dać się we znaki. Szczególnie, jak objawi się wieczorem, w weekend lub w święta, kiedy dostępność usług dentystycznych jest mocno ograniczona. Na szczęście, od dziś (1 lipca) w nagłych przypadkach będzie można uzyskać pomoc w Siedlcach!
SP ZOZ w Siedlcach informuje o rozpoczęciu działalności ambulatorium stomatologicznego przy ul. Mazurskiej 1. W ramach świadczeń NFZ będzie w nim udzielana pomoc doraźna w przypadkach nagłych, które wymagają natychmiastowej interwencji.
Świadczone usługi obejmują: znieczulenia miejscowe w stanach bólowych, pracowanie i tymczasowe wypełnienie ubytku, dewitalizację (zatruwanie miazgi) w ostrym zapaleniu, usuwanie zębów (ekstrakcje) w przypadkach nagłych, nacięcie ropnia, otwarcie zęba w celu odbarczenia, tamponadę krwawiącego zębodołu po ekstrakcji oraz zaopatrzenie urazów zębów i tkanek jamy ustnej. Nie uwzględniają jednak leczenia planowanego - np. kanałowego, czy uzupełnień protetycznych i ortodoncji.
Na pomoc można liczyć w nocy od poniedziałku do piątku, w godzinach 19-7 oraz w weekendy i święta całodobowo.
Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, nr 662 378 170.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
WOOOW !!! Że Co?! jak nie zobaczę to nie uwierzę, wydaje mi się to nie możliwe, czy mi się to śni? :DDD Jeśli to jest na serio, no to mamy niezły SUKCES!
doprowadzili do tego, że człowiek cieszy się z tego, co od dawna (za PRL-u było) powinno być zupełnie normalne:(( ale o czym mowa; wypisują w ogólnopolskiej prasie o likwidacji oddziałów położniczych, chirurgicznych itp w szpitalach bo rzekomo "piniędzy nie ma i nie będzie" ale na nachodźców, ich socjale, emerytury, spłaty długów upa-iny itp, to miliony lecą jak z rękawa
Żeby zęby nie bolały wystarczy je myć i nie jeść cukru czy słodyczy, to wszystko.
Dziękujemy Panie Doktorze!
Każdy chwali tak nocną opiekę stomatologiczną. Pytanie czemu żaden prywatny dentysta sam na coś takiego nie wpadł? ;) Chociaż na pilnie za dnia było dość ciężko gdzieś się dostać, było bardzo mało dentystów. Tak ciężko poczekać do końca dnia i wytrzymać na przeciwbólowych?
Amerykańscy kierowcy, którzy wyruszą w drogę w ten weekend 4 lipca, nie będą musieli rozbijać banku, aby zatankować na stacji benzynowej. Oczekuje się, że ceny benzyny wyniosą średnio od 3,10 do 3,15 USD (11,41 zł) za galon (3,78 litra) w całym kraju. Co w przeliczeniu daje ok. 3 zł za litr.
WOOOW !!! Że Co?! jak nie zobaczę to nie uwierzę, wydaje mi się to nie możliwe, czy mi się to śni? :DDD Jeśli to jest na serio, no to mamy niezły SUKCES!
doprowadzili do tego, że człowiek cieszy się z tego, co od dawna (za PRL-u było) powinno być zupełnie normalne:(( ale o czym mowa; wypisują w ogólnopolskiej prasie o likwidacji oddziałów położniczych, chirurgicznych itp w szpitalach bo rzekomo "piniędzy nie ma i nie będzie" ale na nachodźców, ich socjale, emerytury, spłaty długów upa-iny itp, to miliony lecą jak z rękawa
Żeby zęby nie bolały wystarczy je myć i nie jeść cukru czy słodyczy, to wszystko.