Reklama

Ta czarnulka szuka domu!

Mała czarna to klasyka. Jak jej nie mieć w domu? Tym bardziej, że jest przymilna, bystra i potrzebuje miłości człowieka.

Ta czarna kicia, która wygląda jak diabełek, błąka się po osiedlu Dreszera w Siedlcach. Dokarmiają ją dobrzy ludzie, ale widać, że kotka tęskni za swoim miejscem. za dotykiem człowieka.

-Od czasu do czasu ktoś porzuca tu koty - mówi mieszkanka, która pomaga w adopcji tej czarnulki. - Szukamy im domu, ale ta koteczka potrzebuje szybko znaleźć się w dobrym i bezpiecznym otoczeniu.

Kicia naprawdę tęskni za człowiekiem. Jest piękna. Każdy  dzień przynosi jakieś niebezpieczeństwo dla porzuconego zwierzątka.  Pomóżmy znaleźć jej dom! I człowieka, który doceni "małą czarną"!

Reklama

Tel. grzecznościowy w sprawie adopcji - 664 099 210

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    CANAU - niezalogowany 2025-07-03 19:58:34

    Z tego co widzę, to kot jest w swoim naturalnym środowisku, a na siłę ktoś chce mu "umilić" życie oraz ubezwłasnowolnić go. A to wszystko jak zawsze dla dobra zwierząt, no niebywałe! Tyle gołębi lata po mieście, pewnie szukają domu...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Magda - niezalogowany 2025-07-04 13:46:33

    Kotka garnie sie do ludzi,widac ze byla gdzies blisko domu i ktoś poprostu sie jej pozbył,ja bardzo cenie tych ludzi ktorzy nie przechodza obojetnie obok tych porzuconych istot,jest bardzo miło jak ktos interesuje sie tymi bezdomnymi kotami i psami i szuka im dobrego domu,mi jest cieżko patrzec jak zimą siedza pokulone z zimna i głodne.Zawsze staram sie pomòc jak moge.Także poszukajmy domu tej pieknej czarnulce!!P.S.i porownywanie kotow do gołebi???

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości