Mała czarna to klasyka. Jak jej nie mieć w domu? Tym bardziej, że jest przymilna, bystra i potrzebuje miłości człowieka.
Ta czarna kicia, która wygląda jak diabełek, błąka się po osiedlu Dreszera w Siedlcach. Dokarmiają ją dobrzy ludzie, ale widać, że kotka tęskni za swoim miejscem. za dotykiem człowieka.

-Od czasu do czasu ktoś porzuca tu koty - mówi mieszkanka, która pomaga w adopcji tej czarnulki. - Szukamy im domu, ale ta koteczka potrzebuje szybko znaleźć się w dobrym i bezpiecznym otoczeniu.
Kicia naprawdę tęskni za człowiekiem. Jest piękna. Każdy dzień przynosi jakieś niebezpieczeństwo dla porzuconego zwierzątka. Pomóżmy znaleźć jej dom! I człowieka, który doceni "małą czarną"!
Tel. grzecznościowy w sprawie adopcji - 664 099 210


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Z tego co widzę, to kot jest w swoim naturalnym środowisku, a na siłę ktoś chce mu "umilić" życie oraz ubezwłasnowolnić go. A to wszystko jak zawsze dla dobra zwierząt, no niebywałe! Tyle gołębi lata po mieście, pewnie szukają domu...
Kotka garnie sie do ludzi,widac ze byla gdzies blisko domu i ktoś poprostu sie jej pozbył,ja bardzo cenie tych ludzi ktorzy nie przechodza obojetnie obok tych porzuconych istot,jest bardzo miło jak ktos interesuje sie tymi bezdomnymi kotami i psami i szuka im dobrego domu,mi jest cieżko patrzec jak zimą siedza pokulone z zimna i głodne.Zawsze staram sie pomòc jak moge.Także poszukajmy domu tej pieknej czarnulce!!P.S.i porownywanie kotow do gołebi???
Z tego co widzę, to kot jest w swoim naturalnym środowisku, a na siłę ktoś chce mu "umilić" życie oraz ubezwłasnowolnić go. A to wszystko jak zawsze dla dobra zwierząt, no niebywałe! Tyle gołębi lata po mieście, pewnie szukają domu...
Kotka garnie sie do ludzi,widac ze byla gdzies blisko domu i ktoś poprostu sie jej pozbył,ja bardzo cenie tych ludzi ktorzy nie przechodza obojetnie obok tych porzuconych istot,jest bardzo miło jak ktos interesuje sie tymi bezdomnymi kotami i psami i szuka im dobrego domu,mi jest cieżko patrzec jak zimą siedza pokulone z zimna i głodne.Zawsze staram sie pomòc jak moge.Także poszukajmy domu tej pieknej czarnulce!!P.S.i porownywanie kotow do gołebi???