Reklama

Usiłował zabić kolegę

Podejrzewany o usiłowanie dokonania zabójstwa, do którego doszło w Szaniawach Matysach późnym wieczorem w miniony piątek (8.07), został tymczasowo aresztowany.

Tragedia rozegrała się około godziny 22.00 w domu sołtysa wsi Szaniawy Matysy. 58-letniego Romana Z. odwiedził młodszy, 49-letni, Dominik Sz., prezes miejscowej OSP, i bez przyczyny chwycił za nóż, którym zadał swej ofierze 3 ciosy w klatkę piersiową. Ofierze udało się ujść z życiem, a napastnik uciekł. O zdarzeniu powiadomiono policję.

Napastnik sam zgłosił się jednak do dyżurnego łukowskiej Komendy Powiatowej Policji. Po rozmowie policjanci zatrzymali go, a w niedzielę sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego o usiłowanie zabójstwa.

Za czyn, jakiego dopuścił się mężczyzna, może mu grozić dożywocie.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu „TS”. (pgl)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości