Reklama

Wszyscy jesteśmy przyjaciółmi klubu - spotkanie opłatkowe WLKS Nowe Iganie (zdjęcia)

Dbanie o przyjacielskie, ale też biznesowe relacje, to domena WLKS Nowe Iganie. Doskonałą do tego okazją jest tradycyjne spotkanie opłatkowe z udziałem przedstawicieli klubu, jego sponsorów i zaprzyjaźnionych samorządowców.

Gości przywitał wiceprezes klubu Jacek Kuźniarski.

- To piękna tradycja, że w okresie tak ważnych świąt możemy spotkać się w gronie bliskich dla klubu osób, przełamać się opłatkiem i podziękować za 2025 rok, który przyniósł WLKS wiele osiągnięć i sukcesów. Liczymy, że przyszły przynajmniej nie będzie gorszy, a wiele na to wskazuje, że może być jeszcze lepszy. Obyśmy zawsze mieli waszą przychylność, tych, co otwierają przed klubem swoje serca, ale też i portfele. Bardzo za to dziękuję - mówił Jacek Kuźniarski. - Życzę, żebyśmy w zbliżających się dniach wytchnienia i refleksji znaleźli czas, żeby pomyśleć, co w 2026 roku chcemy zrealizować, a później konsekwentnie do tego dążyli.

Reklama

- Jacek był ze mną wczoraj na spotkaniu wigilijnym w Iganiach. Składałem tam życzenia i pewnie je nagrywał, żeby nauczyć się ich na pamięć, a teraz wygłosić. Dlatego mu tak dobrze ta przemowa wyszła - skwitował w swoim stylu wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski. - Wszyscy jesteśmy przyjaciółmi WLKS-u. Cieszymy się z każdego jego medalu, niezależnie od koloru. Życzymy dla klubu jak najlepiej.

Dorota Prokurat - dyrektor siedleckiej Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego życzyła zebranym wytchnienia, odpoczynku i wejścia w nowy rok z entuzjazmem i nadzieją.

Reklama

Głos zabrali również przedstawiciele Starostwa Powiatu Siedleckiego - przewodniczący rady powiatu - Bartłomiej Kurkus oraz sekretarz - Andrzej Rymuza.

- Składamy serdeczne życzenia nie tylko tu zgromadzonym, ale też wszystkim sportowcom WLKS-u. Podczas spotkania opłatkowego z siatkarzami, zawodnicy mówili, że wszystko mają zapewnione,a jedyne, czego im trzeba, to zdrowie do wyczynowego sportu (Bartłomiej Kurkus jest prezesem KPS Siedlec- red.). Więc tego końskiego zdrowia życzę też reprezentantom WLKS - mówił przewodniczący Rady Powiatu Siedleckiego.

Reklama

- Życzę wesołych świąt oraz dwóch rzeczy, które są w sporcie niezbędne - pieniędzy i szczęścia. Wiatru w plecy i do przodu! - dodał sekretarz.

Na koniec wystąpił dyrektor i opoka WLKS - Stefan Długosz.

- W 2025 roku zdobyliśmy 47 medali rangi mistrzostw Polski. W przyszłym będziemy świętować jubileusz 50-lecia WLKS. Będziemy się starać, żeby zwieńczyć go 50 krążkami - zapowiedział.

- Jak zdobędziecie 51, to też się nie obrazimy - skontrował wójt Brodowski.

 

 

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/12/2025 19:54
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    W.I.E.S.L.A.W - niezalogowany 2025-12-20 07:10:48

    Wszystkim opłatek przeszedł przez gardło?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości