Do tragicznego wypadku doszło późnym wieczorem 11 maja w Helenowie. Pociąg Intercity relacji Warszawa–Terespol śmiertelnie potrącił człowieka. Ruch pociągów w obu kierunkach został wstrzymany, a na miejscu pracują służby i prokurator.
Po godz. 22 w rejonie przejazdu kolejowego w Helenowie doszło do tragicznego zdarzenia z udziałem pociągu Intercity jadącego z Warszawy do Terespola. Skład śmiertelnie potrącił człowieka.
Na miejscu pracują służby ratunkowe, policja oraz prokurator, który nadzoruje czynności wyjaśniające okoliczności tragedii.
Jak wynika z dotychczasowych informacji, żadna z osób podróżujących pociągiem nie ucierpiała. Dla pasażerów ma zostać zorganizowana komunikacja zastępcza.
W związku ze zdarzeniem ruch kolejowy w obu kierunkach został wstrzymany. Podróżni muszą liczyć się z utrudnieniami i opóźnieniami pociągów na trasie Warszawa – Terespol.
Zdjęcia: Aga Król
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Mnóstwo zdjęć ale na żadnym nie nie widać potrąconego człowieka.
a ty co chciałabyś sobie pooglądać? figa z masłem i guzik z pętelką, otwórz album i sobie oglądaj swoje zdjęcia
jak jesteś ciekaw to idź na stoisko z drobiem... tu udko tam pierś a kuper gdzie indziej, ot i cała filozofia...
Zawsze mnie to ciekawiło czemu nie można użyć po prostu słowa samobójstwo? Przecież według danych CO ROKU od wielu lat, ilość samobójstw jest 2-3 razy większa niż ofiar w wypadkach drogowych.
Bo to mogłoby kogoś innego skłonić do podobnych działań.
Bo on nie popełnił samobójstwa. Nie zdążył przejechać chyba rowerem. Przykra sprawa.
Dlatego że nie wiadomo czy to samobójstwo. Najpierw musi zostać przeprowadzone śledztwo. Podobnie działa np. określanie mordercy "podejrzanym", do momentu aż zostanie uznany za winnego, bo w świetle prawa do momentu potwierdzenia zarzutów, jest tylko podejrzanym.
Może w swojej wannie? A nie ludziom niszczyć dzień i dojazd do pracy.
Mnóstwo zdjęć ale na żadnym nie nie widać potrąconego człowieka.
a ty co chciałabyś sobie pooglądać? figa z masłem i guzik z pętelką, otwórz album i sobie oglądaj swoje zdjęcia
jak jesteś ciekaw to idź na stoisko z drobiem... tu udko tam pierś a kuper gdzie indziej, ot i cała filozofia...