Reklama

Najładniejsza kartka wielkanocna

Na konkurs wpłynęły 33 kartki wykonane przez uczestników konkursu, którzy mają od 5 do 86 lat

Dnia 27 marca 2015 roku  odbyło się podsumowanie  Gminnego Konkursu Plastycznego na  „Najładniejszą Kartkę Wielkanocną”,  którego organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywdzie .W tym roku na konkurs wpłynęły 33 kartki. Najmłodszymi uczestnikami konkursu byli  Marcinek Kopyść z Kożuchówki 5 lat i  Natalia Sietrzykowska z Huty Dąbrowej również 5 lat, zaś najstarszą uczestniczką  Pani Adela Bieńczak z Krzywdy 86 lat.
Komisja oceniająca prace postanowiła z uwagi na dużą różnicę wiekową podzielić prace na II kategorie i przyznać 
w I kategorii wiekowej:
I miejsce  Maksymilianowi Adamczuk z Huty Dąbrowej
Dwa II miejsca Konradowi Kopyść z Kożuchówki i Mai Kunn z Huty Dąbrowej
Dwa III miejsca Jakubowi Szewczak z Huty Dąbrowej i Natalii Siestrzykowskiej z Huty Dąbrowej
w II kategorii wiekowej :
I miejsce Pani Elżbiecie Słyk z Okrzei
II miejsce Pani Adeli Bieńczak z Krzywdy
III miejsce Pani Ewie Kucharskiej z Woli Okrzejskiej
Zwycięzcy konkursu  zostaną nagrodzeni zaś pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.
Wszystkim zwycięzcom, jak również pozostałym uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie  gratulujemy i życzymy  powodzenia w kolejnych artystycznych przedsięwzięciach.
Prace można oglądać na wystawie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzywdzie do końca kwietnia.Justyna Goławska

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama