Reklama

Pożar w warsztacie samochodowym

Dzisiaj (8 marca) o godzinie 12.45 służby ratownicze zostały zaalarmowane o pożarze, do jakiego doszło w Rudniku (gmina Łosice).

Paliło się w budynku gospodarczym, zaadaptowanym na warsztat samochodowy. W działaniach gaśniczych brały udział JRG PSP w Łosicach oraz 6 jednostek OSP. Udało się im zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu ognia.
- Jedna osoba odniosła lekkich poparzeń. Udzielono jej pomocy medycznej. Pożar powstał od urządzenia grzewczego umiejscowionego w warsztacie – informuje Roman Kasprowiwicz, podispektor ds. obronnych, Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Łosicach.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości