Już w czwartek, 15 maja o godz. 18:00, Miejski Ośrodek Kultury i Galeria Fotografii Fokus przy ul. Pułaskiego 7 w Siedlcach zapraszają na wernisaż wystawy „Przebudzenie” autorstwa Mirosława Iskry – uznanego artysty fotografii kreacyjnej, którego prace zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.
Wystawa „Przebudzenie” to poruszająca podróż przez 65 niepublikowanych dotąd prac, powstałych na przestrzeni ostatnich 12 lat twórczości. Autor otwiera przed widzami swoją „twórczą szufladę” – pełną osobistych refleksji, egzystencjalnych pytań oraz przemyśleń o przemijaniu, duchowości i kruchości codziennego życia. Jak sam mówi, chce, by jego zdjęcia docierały również do tych, którzy na co dzień nie obcują ze sztuką, oferując im chwilę zatrzymania i nową perspektywę spojrzenia na rzeczywistość.
Mirosław Iskra, urodzony w 1981 roku w Stalowej Woli, jest laureatem licznych międzynarodowych konkursów fotograficznych, w tym prestiżowego Foto Odlot, gdzie w 2018 roku otrzymał Złoty Medal FIAP za pracę Senne Miasto i tytuł Best Author FIAP. Jego znane na całym świecie prace, takie jak Elephant Mountain, Dark Days czy Sleeping City, łączą techniczną perfekcję z głęboką emocjonalnością i uniwersalnym przekazem.
Wystawa będzie dostępna do 22 czerwca 2025 r.. Zwiedzających zapraszamy od wtorku do piątku w godz. 11:00–17:00 oraz w niedziele w godz. 11:00–15:00.

Nie przegapcie tej okazji, by zobaczyć wyjątkowe fotografie, które skłaniają do refleksji i poruszają najgłębsze struny ludzkiej wrażliwości. Wernisaż z udziałem artysty to doskonała okazja, by osobiście poznać jego inspiracje i proces twórczy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
czyli tematy "planeta płonie" itp brednie usprawiedliwiające wzrost cen, podatków...? Przypomnę, że w dziejach Ziemi były wielokrotnie na przemian ocieplenie i zlodowacenia, a nie było na świecie milionów ludzi, przemysłu, transportu... (patrz: podręczniki szkolne od poziomu szkoły podstawowej)
Nie narzekaj mogło być o lpg.
czyli tematy "planeta płonie" itp brednie usprawiedliwiające wzrost cen, podatków...? Przypomnę, że w dziejach Ziemi były wielokrotnie na przemian ocieplenie i zlodowacenia, a nie było na świecie milionów ludzi, przemysłu, transportu... (patrz: podręczniki szkolne od poziomu szkoły podstawowej)
Nie narzekaj mogło być o lpg.