Reklama

Czy dopadł Was Blue Monday?

Dziś mamy Blue Monday, to trzeci poniedziałek stycznia i najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Jedni w to wierzą, inni nie, ale faktem jest, że wielu dopada obniżenie nastroju spowodowane zmniejszeniem ekspozycji na światło, ograniczeniem aktywności i zimową pogodą.

I choć Blue Monday to określenie wymyślone parę lat temu przez jakiegoś speca od marketingu, jest wielu ludzi, którzy z przekonaniem mówią, że coś w tym jest. Podobno na złe samopoczucie składa się kilka elementów: po euforii stawiania sobie noworocznych postanowień (o nowej/nowym „ja”) przychodzi moment refleksji, że niewiele się zmieniło, a po zaciągnięciu chwilówek i pożyczek na wyprawienie świąt i prezenty przychodzi moment spłaty pierwszej raty... Rzeczywiście, czym tu się cieszyć :).

A tak na poważnie, to wszystkim życzymy, aby Wasz Blue Monday przebiegał radośnie i spokojnie!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    WWL - niezalogowany 2026-01-19 09:21:14

    Też się łapię za głowę jak patrzę na to co ten szaleniec z USA wyczynia próbując za wszelką cenę podpalić świat.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • JD Vance - niezalogowany 2026-01-19 19:22:19

    Takich jak ty to porywa ufo jak maduro słoneczko podpal sobie włosy w nosie może dojdzie do mózgu normalne myślenie

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    co rok to samo - niezalogowany 2026-01-19 10:06:13

    mnie dopadł tylko troche ale i tak mam dobrze bo nie mam żadnych oczekiwań

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości