W związku ze zwiększoną zachorowalnością na choroby infekcyjne, Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Siedlcach wprowadza ograniczenia odwiedzin i zaostrza warunki wchodzenia na oddziały.
Odwiedziny we wszystkich oddziałach odbywają się w godzinach 14-16 za zachowaniem następujących zasad:
Zasady obowiązują do odwołania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
ograniczenia liczby osób odwiedzających chorego powinny być przestrzegane w każdym czasie. Leżałam po ciężkiej operacji na chirurgii, obok mnie pani po wypadku - owszem, poobijana, ze złamaną ręką, ale w sumie - jak powiedział mądry lekarz - zdrowa. Tabuny gości tkwiły się przy jej łóżku; nie mówię o mężu i dzieciach, ale to była cała wieś, osoby całkiem obce, oraz koleżanki, psiapsióki i inni. Całymi dniami płynęły opowieści i plotki, kto z kim i gdzie, komu zachorowała krowa, który mąż ganiał żonę po wsi po pijaku itd, itp. Część pielęgniarek przeganiała te tabuny, inne nie reagowały, a dla pozostałych chorych to była katorga, nie mówiąc o tym, że brakowało miejsca dla odwiedzających inne osoby.
marzy się pewnie pandemia - bis i kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa.... a za plan-demię sądy czekają
Ciekawe, jak nasz Premier Donald Tusk poradziłby sobie ze skutkami pandemii ?
robiłby Polakom taki sam sajgon jak PiS, bo to jedna pandemiczno-wojenno-chanukowa KOALICJA (w tych 3 rzeczach są wyjątkowo zgodni)
Chciałbyś leżeć ciężko chory a obok Ciebie kaszlący odwiedzających z grypa? Trochę empati
Jak to jest, że dzisiaj po stwierdzeniu covid w przychodni NIE MA kwarantann, izolacji, terroru, wydzwaniania sanepidu, pilnowania przez policję... w internecie ludzie proponowali NOBLA dla dr Putina (jeden dzień wystarczył do odwołania pandemii)? ps. ciekawe co by było dalej gdyby dr Putin tego nie przerwał? izolacje i szczepienia przymusowe, kontenery, więzienia i psychiatryki dla opornych?
zgodnie z prawem nie można ani zabronić ani ograniczyć odwiedzin w szpitalu czyli do chorego może przyjść na raz nawet 50 osób a personel nie ma prawa wypraszać tych osób z sali chorych
Co za bzdury - przeczytaj pierwszy komentarz. Ps. Może jeszcze dla każdego chorego, który sobie tego zażyczy opróżnić cały oddział z chorych, jak dla Kaczyńskiego w Lublinie?
to prawda, proszę podać podstawę prawną ograniczenia odwiedzin (konstytucja)
ograniczenia liczby osób odwiedzających chorego powinny być przestrzegane w każdym czasie. Leżałam po ciężkiej operacji na chirurgii, obok mnie pani po wypadku - owszem, poobijana, ze złamaną ręką, ale w sumie - jak powiedział mądry lekarz - zdrowa. Tabuny gości tkwiły się przy jej łóżku; nie mówię o mężu i dzieciach, ale to była cała wieś, osoby całkiem obce, oraz koleżanki, psiapsióki i inni. Całymi dniami płynęły opowieści i plotki, kto z kim i gdzie, komu zachorowała krowa, który mąż ganiał żonę po wsi po pijaku itd, itp. Część pielęgniarek przeganiała te tabuny, inne nie reagowały, a dla pozostałych chorych to była katorga, nie mówiąc o tym, że brakowało miejsca dla odwiedzających inne osoby.
marzy się pewnie pandemia - bis i kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa.... a za plan-demię sądy czekają
Ciekawe, jak nasz Premier Donald Tusk poradziłby sobie ze skutkami pandemii ?