Reklama

Kolejny krok w drodze do ŚDM w Lizbonie. Spotkania w diecezjach

Papież Franciszek w orędziu na ten dzień zachęca młodych, by mieli w sobie gotowość do wychodzenia ze swojej codzienności, aby nieść Chrystusa i Jego miłość tym, którzy jej nie doświadczają.

Na terenie naszej diecezji spotkania odbędą się w czterech miastach: Siedlcach, Białej Podlaskiej, Rykach i Radzyniu Podlaskim. Młodzi z Siedlec, Łukowa, Adamowa, Zbuczyna, Grębkowa, Suchożebr i okolic spotkają się w parafii św. Józefa. W programie m.in.: świadectwa młodych, którzy posługują wśród ludzi potrzebujących; uwielbieniowy koncert zespołu „Porozumienie”; praca w grupach z tekstem orędzia Papieża Franciszka i wspólna Eucharystia.
Spotkanie rozpocznie się 19 listopada o godz. 15. w sali wielofunkcyjnej przy parafii św. Józefa przy ul. Sokołowskiej.

„Maryja wstała i poszła z pośpiechem” to hasło 37. Światowego Dnia Młodzieży, który w tym roku w Diecezji Siedleckiej obchodzony będzie w sobotę, 19 listopada. Będzie to jednocześnie kolejny krok w drodze do ŚDM w Lizbonie.
 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/09/2025 11:30
Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości